w

“Zdecydowaliśmy się pracować z Netflixem” – Maciej Kawulski o kolejnym filmie

Najnowszy film Macieja Kawulskiego zadebiutuje na platformie Netflix.

netflix
netflix

Najnowszy film Macieja Kawulskiego, Jak pokochałam gangstera, nie trafi na ekrany kin. Debitu nastąpi na platformie Netflix.  

Maciej Kawulski, współwłaściciel organizacji KSW, zadebiutował jako reżyser filmem Underdog z Mamedem Khalidovem i Erykiem Lubosem w rolach głównych. Po udanym debiucie postanowił po raz drugi spróbować swoich sił w świecie filmu. Tym razem wyreżyserował obraz pod tytułem: Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa. Film odniósł poważny sukces kasowy. Do kin w Polsce wybrało się na niego ponad milion widzów.

Teraz Kawulski pracuje nad filmem Jak pokochałam gangstera, który ma być drugą, ale odrębną historią opartą na biografii gangstera Nikodema Skotarczaka “Nikosia”, w którego rolę wciela się Tomasz Włosok.

Co ciekawe, tym razem produkcja trafi od razu na platformę Netflix. Maciej Kawulski, będąc gościem w audycji Trójkąt towarzyski, powiedział, że jest bardzo zadowolony z takiego rozwiązana.

Zdecydowaliśmy się pracować z Netflixem – powiedział Kawulski. – Premiera w 190 krajach odbędzie się na przełomie stycznia i lutego najbliższego roku. Myślę, że jest wielkim wyróżnieniem, że największy serwis na świecie chce z tobą pracować. Płacić ci za to, że robisz premierę u niego, a dodatkowo wierzy w projekt na tyle, że bierze go i robi dubbing na 190 krajów. Myślę, że to jest wielkie wyróżnienie i dzisiaj jedyna taka możliwość, żeby kinematografia przetrwała. Serwisy nie niszczą kinematografii tylko ją ratują.

Akcja filmu Jak pokochałam gangstera dzieje się na przełomie lat 80. i 90. XX wieku. Jak zapewnia jego twórca, jest historią gangsterki widzianej oczami kobiet i gangstera, pokazanego z perspektywy człowieka, który kochał życie, kochał kobiety i był nietuzinkową postacią.

Co myślisz?

księżyc księżycu księżyca

Siły Kosmiczne USA zaniepokojone działaniami Chin

ksw

KSW planuje powrócić na stałe do wielkich hal