w

Akademia Pana Kleksa – zdjęcia do filmu zakończone

Zdjęcia do nowej wersji filmu Akademia Pana Kleksa dobiegły końca.

film aparat

Maciej Kawulski, reżyser nowej wersji filmu Akademia Pana Kleksa ogłosił, że zdjęcia do tej produkcji zostały zakończone.

Maciej Kawulski, jeden z szefów KSW, działa nie tylko tworząc kolejne sportowe wydarzenia, ale również reżyseruje filmy. Przygoda Macieja Kawulskiego z filmem zaczęła się od produkcji związanej ze światem MMA. Underdog opowiadał historię zawodnika wracającego do klatki po długiej przerwie od startów. Potem przyszedł czas na tytuł Jak zostałem Gangsterem, a następnie Jak pokochałam gangstera. Aktualnie Kawulski pracuje nad nową wersji filmu Akademia Pana Kleksa. Zdjęcia do tej produkcji właśnie się zakończyły, o czym reżyser poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Zakończyłem chyba największą przygodę w swoim życiu, a ci co mnie znają wiedzą, że przygód już w życiu kilka mnie spotkało. Czasem wielki projekt przyciąga małych ludzi. Czasem wielcy trafiają na byle jakie projekty, które na nich nie zasłużyły. Czasem jednak wyjątkowi spotykają się w wyjątkowych warunkach, by wspólnie stworzyć coś niecodziennego i myślę, że tym razem mogło być dokładnie tak. Dziękuje wam za ostatnie pół roku zdjęć.

W nowej wersji filmu w rolę Pana Kleksa wcielił się Tomasz Kot. Główną dziecięcą bohaterką ma być natomiast Ada Niezgódka, a wcieli się z nią Antonina Litwiniak.

Na premierę filmu trzeba będzie jednak nieco jeszcze poczekać, o czym również napisał Kawulski.

Dziękuje wszystkim, którzy już zasłużyli na podziękowania i tym, którzy dopiero zasłużą.
Przede wszystkim jednak dziękuje tym, którzy na ten projekt czekają. To wy jesteście powodem naszych spotkań, paliwem dla naszej pracy i energią, która grzeje nasze serca.
Do zobaczenia w kinach za rok.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 🙏 Maciej Kawulski (@kawul_ksw)

Nowa wersja Akademii Pana Kleksa będzie czwartym filmem w reżyserii Macieja Kawulskiego. Wszystkie wcześniejsze produkcje okazały się dużymi hitami.

Co myślisz?

książka

Samotność strategiczna Polski – nowa książka Marka Budzisza

pieniądze money podatek

Polskie startupy są niedofinansowane