w

PGE Narodowy przedłuża umowę sponsoringową

Umowa sponsoringowa pomiędzy PGE i spółką PL.2012+została przedłużona.

pge narodowy stadion
PGE Narodowy. Fot. Akapit Media

PGE Polska Grupa Energetyczna oraz spółka PL.2012+, operator stadionu PGE Narodowy, przedłużyły umowę sponsoringową. Umowa przyznaje PGE wyłączność na prowadzenie negocjacji z PL.2012+ odnośnie sponsoringu tytularnego obiektu.

Umowa sponsoringowa największej wielofunkcyjnej areny w Polsce – stadionu PGE Narodowy obowiązywała do 14 lutego br. W związku z funkcjonowaniem na terenie PGE Narodowego szpitala tymczasowego część świadczeń wynikających z umowy nie może być realizowana. PGE i PL.2012+ zdecydowały o zawarciu aneksu do obowiązującej umowy, aby móc w pełni rozliczyć wszystkie świadczenia sponsoringowe. Tym samym okres jej obowiązywania został wydłużony o okres funkcjonowania szpitala. Jednocześnie PGE zainicjowało postępowanie przedłużające sponsoring największej areny wielofunkcyjnej w Polsce o kolejne 5 lat.

– Z naszych badań wynika, że umowa sponsoringowa PGE Narodowego jest bardzo efektywna i chcemy ją kontynuować. Ta współpraca ma dla nas wymiar nie tylko biznesowy, ale też wizerunkowy

– mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej.

– Jako operator PGE Narodowego niezwykle cenimy sobie dotychczasową, 5-letnią współpracę z największą grupą energetyczną w kraju. Jestem przekonany, że owocem rozpoczętych negocjacji będzie wynegocjowanie nowego kontraktu satysfakcjonującego obie strony, a na obiekcie ponownie odbywać się będą najbardziej prestiżowe wydarzenia, które dostarczą gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji – podkreśla Włodzimierz Dola, prezes zarządu spółki PL2012+.

PGE Polska Grupa Energetyczna jest jednym z największych sponsorów polskiego sportu i mecenasem kultury. Sponsoring tytularny PGE Narodowego wpisuje się w odpowiedzialne podejście PGE do prowadzenia biznesu oraz budowania wizerunku marki.

Źródło: PGE Polska Grupa Energetyczna

Co myślisz?

netflix

Wytwórnia byłego prezydent USA tworzy na platformę Netflix

najlepsze kluby piłkarskie stadion piłka nożna socer football

Najlepsze kluby piłkarskie z ogromnym spadkiem przychodów