w

Nowa księgarnia z politycznym zacięciem

Nowa Konfederacja uruchomiła własną księgarnię internetową.

książka książki czarno na białym
fot. Pixabay

Poszukiwanie ciekawych, inspirujących i ważnych książek z zakresu między innymi polityki, filozofii,  spraw międzynarodowych czy gospodarki bywa poważnym wyzwaniem. Na rynku pojawiło się jednak nowe miejsce, w którym będzie można znaleźć kluczowe tytuły związane z powyższą tematyką i nie tylko. 

Nowa Konfederacja, czyli połączenie serwisu internetowego, wydawnictwa i think tanku, uruchomiła księgarnię internetową.

Jak zapewniają twórcy nowego miejsca na księgarskim rynku:

Tytuły w Księgarni Nowej Konfederacji specjalnie dla Was są starannie dobierane przez ekspertów z naszego zespołu. Każda z nich znalazła się tam ze względu na polecenie takich autorów jak Bartłomiej Radziejewski, Stefan Sękowski, czy Jarema Piekutowski. Jest nam bliska tradycja republikańska i centroprawicowa, a także myśl realizmu politycznego. Najważniejsza jest jednak dla nas jakość, a nie poglądy autorów, dlatego też nie zamykamy się we własnej bańce.

Założeniem księgarni jest przygotowanie szerokiego wyboru tytułów: od klasyków filozofii, poprzez geopolitykę, sprawy międzynarodowe, politykę, historię, socjologię – aż po gospodarkę. Wkrótce jednak w księgarni mają się też pojawić najlepsze pozycje polskiej i światowej literatury pięknej.

W ramach księgarni można zamawiać też oczywiście książki wydawane przez samą Nową Konfederację, a wśród nich znajdują się takie tytułu jak: “Koniec końca historii” Jacka Bartosiaka, “Mała Degeneracja” Stefana Sękowskiego czy też długo oczekiwana “Polska za linią Curzona” Władysława Studnickiego pod redakcją Sławomira Cenckiewicza.

Na wirtualnych pułkach nowej księgarni ma również nie zabraknąć książek kontrowersyjnych, które wzbudzają emocjonujące dyskusje zarówno w Polsce jaki i na świecie.

Co myślisz?

coronavirus maseczki

Zaprezentowano plan znoszenia obostrzeń na maj

paszport szczepionkowy podróż wyjazd lotnisko

Unia Europejska pracuje nad paszportem szczepionkowym