w

Nowa książka Zychowicza i Bartosiaka

Rywalizacja między wielkimi mocarstwami wchodzi w fazę krytyczną.

wojna żołnierz

Już 26 października do księgarń trafi najnowsza książka Jacka Bartosiaka i Piotra Zychowicza Nadchodzi III wojna światowa.

Czy Stany Zjednoczone pójdą na wojnę z Chinami? Po czyjej stronie stanie Rosja? Czy Polska zostanie wciągnięta w III wojnę światową? Czy świat stoi na krawędzi nuklearnej zagłady?

To tylko niektóre z pytań, na które próbują odpowiedzieć Jacek Bartosiak i Piotr Zychowicz. Znany geopolityk oraz publicysta historyczny rozmawiają o Polsce i świecie. O tym, czy armia Rzeczypospolitej jest gotowa odeprzeć atak i obronić państwo. Wrzesień ’39 nie może się powtórzyć.

Autorzy przybliżyli zawartość najnowszej książki w rozmowie, która ukazała się na kanale Historia realna.

Piotr Zychowicz jest publicystą historycznym i redaktorem naczelnym miesięcznika „Historia Do Rzeczy”. Jego książki od lat wzbudzają ogromne zainteresowanie czytelników i wywołuję burzliwe debaty, jak miało to miejsce przy chodzić Obłędzie ’44. Autor prowadzi również kanał Historia Realna w serwisie YouTube, gdzie zaprasza do debat gości związanych z historią czy geopolityką.

Dr Jacek Bartosiak jest założycielem i właścicielem marki Strategy&Future; dyrektorem Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego; Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożycielem Play of Battle, zajmującej się przygotowywaniem symulacji wojskowych; współpracownikiem Nowej Konfederacji oraz New Generation Warfare Centre w Waszyngtonie.

Nadchodzi III wojna światowa zostanie wydana przez Dom Wydawniczy Rebis.

Co myślisz?

bieg artur kujawiński

Artur Kujawiński obiegł Polskę

ziemia kosmos

Rasa drapieżców według Stanisława Lema